Žiarivé dámske spoločenské šaty na firemný vianočný večierok

23.12.2018 Vyp Od

Vianoce už opäť klopú na dvere a vy máte určite plnú hlavu príprav. Darčeky, stromček, kapor či vianočné pečivo. Toto všetko nachvíľu nechajte tak, pretože Vianoce sú okrem tohto aj čas vianočných večierkov a zábavy. Dnes už vianočné večierky nebývajú iba posedením pri vínku či horúcom punči. Väčšie podniky a medzinárodné firmy svoje vianočné párty organizujú vo veľkom štýle, a preto by ste sa na ne mali dôkladne pripraviť. Zvoliť vhodné dámske spoločenské šaty na takúto príležitosť nemusí byť vôbec také jednoduché, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať.

šaty

Na čo dať pozor pri výbere dámskych spoločenských šiat na vianočnú párty?

Celý výber dámskych spoločenských šiat závisí od toho, ako bude zameraná vianočná párty, na ktorú sa chystáte. Preto sa dopredu informujte, či bude párty klasická alebo tematická. V súčasnosti sú veľmi obľúbenými témami napríklad 70. roky, oskarový večer a podobne, ktoré si vyžadujú naozaj dôkladnú prípravu. My sa však dnes bližšie pozrieme na to, aké dámske spoločenské šaty zvoliť, pokiaľ bude večierok prebiehať klasickým štýlom. Vo všeobecnosti sa odporúča siahnuť po klasických koktejlových dámskych spoločenských šatách, ktorými určite nič nepokazíte. Strih a farbu zvoľte podľa toho, ako veľmi chcete na párty vyniknúť. Zvýraznite nimi to, čo chcete ukázať a naopak, skryte to, čo nechcete aby, iní videli. Klasické koktejlové dámske spoločenské šaty by nemali chýbať v šatníku žiadnej z vás. Nemusíte si na túto príležitosť kupovať nové šaty. Stačí ak ich primerane doplníte šperkami, kabelkou a lodičkami.

modré šaty

Chcete vyniknúť a zažiariť?

Keďže Vianoce sú čas, kedy sa všetko ligoce, bliká a všade vládne vianočná výzdoba, môžete sa trochu inšpirovať. Ak klasické dámske spoločenské šaty nie sú nič pre vás a chcete byť na vianočnom večierku neprehliadnuteľná, vaše šaty tomu musia nasvedčovať. Nebojte sa siahnuť po flitrovaných či iných ligotavých dámskych spoločenských šatách, v ktorých vás neprehliadne ani jedno oko. V móde sú momentálne rôzne metalické odtiene či odlesky, no v kurze je tiež nesmrteľná čipka. Ak máte výrazné šaty, s doplnkami to už radšej veľmi nepreháňajte a siahnite po menej nápadných kúskoch.

Buďte hviezdou večera na firemnom vianočnom večierku a vyberte si svoje dámske spoločenské šaty na stránke https://www.glashgirl.sk.