Máte aj vy zaujímavé fotky?

20.9.2021 Vyp Od

Ktoré fotky sú najčastejšie považované za tie najcennejšie? Za také, ktoré sa oplatí natrvalo si uchovať a v prípade digitálu si ich napríklad nechať aj vytlačiť? Zvyčajne sú to snímky, na ktorých sme so svojou rodinou, partnerom/kou alebo najlepšími kamarátmi. A ideálne tiež, ak ide o snímky z nejakého zaujímavého miesta, z nejakého výletu, na ktorý máme veľmi pekné spomienky. Na kvalite snímky však môže pridávať aj prostredie, zákulisie, ideálne spojenie šťastného momentu s tými správnymi ľuďmi a krásna príroda, vodopád, pamiatky,… v pozadí.

žena, selfie

Našli ste aj vy takéto fotky vo vašej zbierke? Možno ich máte, sú digitálne a nachádzajú sa v zapratom priečinku vo vašom počítači alebo na SD karte v mobile, kde sa neprehľadne krížia so stovkou ďalších (menej zaujímavých) fotiek. A je to trochu škoda. Vyberte z vašich digitálnych fotiek tieto najlepšie snímky a využite vyvolanie fotiek online.

  • Nemusíte nikam chodiť, nemusíte brať so sebou film, SD kartu, ani USB kľúč. Dnes aj vyvolanie fotografií prebieha rýchlo a prehľadne online.
  • Do internetového systému vyvolávacieho štúdia nahráte vaše digitálne fotky, obrázkové súbory, ktoré si chcete dať vytlačiť. Zvolíte rozmery a prípadne ďalšie detaily či úpravy a po potvrdení vytvoríte objednávku.
  • Vyvolané snímky v podobe klasických fotiek alebo dokonca veľkých fotoobrazov (podľa formátu aký si zvolíte)vám prídu hotové o pár dní.

fotografie, ruka

A aké sú dôvody k tomuto kroku?

To je len na vás, ale všeobecne je ich hneď niekoľko. Vyčleníte z vašej digitálnej galérie tie najlepšie snímky, dáte si ich vyvolať a môžete si ich uložiť do klasického fotoalbumu- odkiaľ ich nikdy omylom nevymažete. V prípade fotoobrazuv zas získate pamätný moment v podobe štýlového dekoračného doplnku do vašej domácnosti. A samozrejme vyvolané fotky môžete aj darovať k sviatku alebo narodeninám osobe, s ktorou ste na nich odfotený/á.