Najlepšia pleťová kozmetika

Najlepšia pleťová kozmetika

8.10.2021 Vyp Od

Dennodenná starostlivosť o pleť predstavuje neoddeliteľnú súčasť staroslivosti o pleť. Okrem čistenia pleti, je dôležité aplikovať ďalšie kozmetické produkty, aby bola pleť svieža, vláčna, pevná a hydratovaná. Vhodná starostlivosť a pravidelné čistenie pleti zlepšuje kvalitu pleti a bráni tak vzniku nedokonalostí, ako sú jemné vrásky, kruhy pod očami, pigmentové škvrny a akné.

pleťová kosmetika

Vsaďte preto na kvalitnú a prírodnú kozmetiku za skvelé ceny! Na našom e-shope nájdete produkty určené nielen pre dámy ale aj pre pánov. Pleťová kozmetika https://www.amourdeadsea.sk/pletova-kozmetika/ s obsahom kyseliny hyalurónovej sú určené pre ženy so zrelou pleťou, od 45+, na minimalizovanie tvorby vrások a zjemnenie už existujúcich hlbokých vrások. Ďalej na našom e-shope ponúkame kozmetiku určenú pre okolie očí, proti tvorbe kruhov pod očami, proti opuchnutým vačkom pod očami a samozrejme aj proti vráskam v okolí očí. Okrem pleťových krémov na našom webe nájdete aj pleťové séra, pleťové oleje, pleťové masky, a peelingy a samozrejme ponúkame aj radu určenú pre čistenie pleti. Každodenná rutina starostlivosti o pleť by mala zahŕňať čistenie pleti pleťovou vodou alebo micelárnou vodou, ktorú aplikujete na odličovací tampón, čím zbavíte pleť zvyškov od make-upu. Ďalej by ste mali vsadiť na peeling, ktorý krásne dočistí pleť, a zrniečka obsiahnuté v peelingu zároveň prečistia aj upchaté póry, čím dané póry vyčistí a potom zacelí.

péče o pleť

Pleťový peeling je však potrebné aplikovať maximálne dvakrát do týždňa na tampónom odlíčenú pleť. Po vyčistení pleti je vhodné aplikovať obľúbené pleťové sérum alebo pleťový olej, ktorý krásne Vašu pleť vyživí a dodá jej prirodzený tón pleti a jas. Môžete aplikovať ďalej pleťovú masku z výťažkov z Mŕtveho mora, obohatenú o omega 3-6 mastné kyseliny a kyselinu hyalurónovú, ktorá spevní a zlepší kvalitu Vašej pleti. A nakoniec po odstránení pleťovej masky, môžete na takto očistenú pleť aplikovať pleťový krém, buď určený na deň alebo večerný krém. Neváhajte a navštívte náš web, kde nájdete kozmetiku určenú práve pre Vás!