S golierom je to trocha elegantnejšie

11.4.2022 Vyp Od

Bez nohavíc, trička, bundy či topánok sa z domu nepohneme, tvoria akýsi pilier zásob odevov v našich skriniach, na ktorom, ak ho neustále dopĺňame, môžeme stavať a tvoriť si vlastné outfity podľa vkusu každej z nás či momentálnej nálady alebo nutnosti. Trendy sú fajn, ale neznamenajú, že ich musíme striktne a slepo nasledovať, a to aj napriek tomu, že sa nám absolútne nehodia. Z ponuky si treba vyberať iba dobre padnúce oblečenie.

Bielou farbou to všetko začína

Pocit bezradnosti určite prepadol každú z nás, najčastejšie je to ráno, keď sme v časovom strese a nijako sa nám nedarí zostaviť si outfit, ktorý by nám práve vyhovoval z pohľadu pohodlia aj trendov. Na to, aby sme to každý deň nemuseli podstupovať, nám odborníci na módu radia zostaviť si akýsi kapsulový šatník, ktorý bude variabilný a nebudeme sa musieť prehrabávať v množstve kúskov každý deň.

Nutnosťou sú základné druhy odevov, ku ktorým patria aj tričká alebo ich variant polo tričko polokošele, ktoré majú golier a zapínanie na tri gombíky. Značka BIGSTAR nám také polokošele ponúka, sú to dámske modely, vyrobené z príjemných a nositeľných materiálov, viskózy a ľanu, ktoré umožňujú, aby strihy perfektne kopírovali telo, boli tvorené ako nadčasové, ale aj univerzálne, čo je ich veľkou výhodou. Ženy si rady oživia šatník aj farebnými kusmi, také v obchode značky BIGSTAR ponúkajú vo viacerých odtieňoch, polokošele tak naberajú mimoriadne ženský akcent a sú zaujímavým prvkom v outfite s vyžarujúcou originálnou energiou.

Milujete farby? Tu sú...

Polo tričko v ktorejkoľvek z farieb je nositeľné spolu s džínsami, látkovými nohavicami, športovými sukňami, ale aj k teplákovým nohaviciam či celým súpravám, je akýmsi kompromisom medzi klasickým tričkom a košeľou, čo je niekedy výhoda, ak neviete práve zadefinovať či chcete byť šik alebo športovo pohodlne oblečené. Spája sa v nich trocha elegancie s nádychom ležérnosti, tak to využite a buďte v pohodlí s polo košeľou v každej situácii.