Profesionálne upratovacie služby

8.7.2022 Vyp Od

V dnešnej uponáhľanej dobe, keď väčšinu času trávime v práci, je upratovanie to posledné na čo pomyslíme. Avšak každému sa krajšie dýcha v uprataných, vyleštených, vydezinfikovaných a žiarivých priestoroch, ktoré voňajú čistotou. Už sa nemusíte trápiť nad zaprášeným nábytkom či neumytou podlahou. Pre to je tu pre Vás čistiace a upratovacie služby.

Dovoľte, sa Vám predstaviť.

Sme spoločnosť GRANT, ktorá už od roku 1995 pôsobí v oblasti upratovacích služieb. Sme tím profesionálne vyškolených pracovníkov s dlhoročnými skúsenosťami, ktorých upratovanie baví. Poskytujeme výnimočnú kvalitu upratovacích služieb, o ktorej svedčí množstvo spokojných klientov. Pri upratovaní využívame moderné čistiace technológie. Vykonávame príležitostné aj pravidelné upratovacie služby 24 hodín denne aj počas sviatkov či víkendov. Okrem zanechanej čistoty od nás môžete očakávať kvalitu, spoľahlivosť a diskrétnosť. Už viac nemusíte na internete vyhľadávať osobu na upratovanie. Zverte to do rúk nášmu profesionálnemu tímu.

čistenie

Čo je našou hlavnou pracovnou činnosťou?

  1. pravidelné upratovanie kancelárií, firiem, organizácií
  2. pravidelné upratovanie priemyselných hál
  3. dezinfekcia priestorov

upratovanie

Medzi úkony pravidelného upratovania zahŕňame:

Bežné upratovacie činnosti – vysávanie priestorov, čistenie a leštenie nábytku, umytie sklenených plôch, vyprázdnenie odpadkových košov, kompletné čistenie sociálnych zariadení a kúpeľní, doplňovanie hygienického servisu do sociálnych zariadení, kompletné umývanie kuchyniek, utretie kancelárskeho, kuchynského nábytku, svietidiel, vypínačov, radiátorov,…

Ďalej hĺbkové čistenie kobercov, nábytku, podláh, umývanie okien, čistenie priemyselných hál, extrakčné čistenie čalúneného nábytku,… Zaručujeme Vám hygienicky čisté, vydezinfikované a voňavé priestory. Nechajte pravidelné upratovanie na nás. Náš tím sústreďuje svoje služby v okolí: Poprad, Vysoké Tatry, Kežmarok a Spišská Nová Ves.