Hlavu hore! Problémy s erekciou majú svoje riešenia

Hlavu hore! Problémy s erekciou majú svoje riešenia

20.6.2019 Vyp Od

Erektilnú poruchu, a to akúkoľvek, by ste nemali v žiadnom prípade podceňovať. Časom sa totiž môžu odzrkadliť na vašom celkovom zdraví a nálade. Rýchlu pomoc vám poskytnú lieky na erekciu. Poznáme ich mnoho, takže si máte z čoho vyberať. Niektoré účinkujú tak, že lepšie prekrvia vaše pohlavné orgány, iné sú zas podobné antidepresívam. Nemusíte sa ničoho obávať. Princíp spočíva v tom, že tieto lieky trošku utlmia vaše receptory v tele. Vďaka tomu nebudete tak „precitlivení“ počas sexu. Tieto tabletky sú určené na problémy s predčasnou ejakuláciou.
Muž v slnečných okuliaroch sa usmieva
Ani tabletky na erekciu však nie sú všemohúce. Mnohým mužom sa stáva, že ani po ich užití, nedosahujú v posteli želaný výkon. Ak do tejto skupiny patríte, mali by ste zájsť za odborníkom. Problém totiž môže byť niekde inde. Neraz ide o zdravotné ťažkosti v oblasti mužskej prostaty. Ojedinele sa stáva, že na erekciu vplývajú aj problémy s močovým mechúrom alebo močovými cestami.
Ak nechcete ihneď robiť paniku a návštevu lekára dokladáte tak dlho, ako to len ide, môžete vyskúšať užívať iný druh tabletiek. Niekedy môže byť problém v konkrétnej účinnej látke lieku.
Usmiaty muž a žena v elegantnom oblečení kráčajú spolu po ceste
Pri užívaní tabletiek nezabúdajte ani svoju životosprávu. Prejedanie a následná nadváha, konzumácia alkoholických nápojov alebo fajčenie, automaticky zhoršujú vašu potenciu. Možno by ste boli prekvapení, aké drobnosti môžu spôsobiť dočasnú erektilnú poruchu. Tak napríklad i taká dehydratácia, časté výkyvy tlaku, nadmerne vysoký pulz, prekonané infekcie a zápaly, poruchy pečene či tráviace ťažkosti.
Ak si uvedomujete, že trpíte niektorým z vyššie spomenutých problémov, poprípade vás trápia iné zdravotné komplikácie, snažte sa riešiť najmä ne. Mnohokrát sa stáva, že po odstránení hlavnej príčiny vzniku erektilnej poruchy, sa potencia, takpovediac, vráti do normálu úplne sama.