3 tipy na super relaxačné masáže

12.1.2020 Vyp Od

Nie je masáž ako masáž. Takto by som to zhrnul veľmi v krátkosti. Úprimne, nikdy som nerozumel svojej manželke, ktorá si na masážach ulietaval od kedy sa poznáme. To som však ale ešte nevedel o takých masážach, ktoré vás dostanú do kolien. Toto sú tri z nich, ktoré by ste mali určite vyskúšať aj vy.

Nahá žena za sklom pokropeným vodou

Erotická masáž
Začnem zhurta, a to rovno erotic massage, pretože toto je moja TOP obľúbená masáž. veď, ako by mohla nebyť, že? Erotická masáž je masáž, pri ktorej vám masérka nemasíruje prednostne chrbát, ale intímne partie, teda popísal by som to skôr tak, že masíruje všetky vaše partie, proste celé telo, od končekov prstov až po vrch hlavy, pričom nevynechá ani jeden centimeter štvorcový vášho tela. Je mi jasné, že ak ste zadaní, možno s takýmto masážami nebude súhlasiť vaša láska. http://www.kafe.cz/laska-a-vztahy/ Ani tá moja nesúhlasila, no keď som takúto masáž od nej vyžadoval zas a znova, povedala, „OK, choď si, kde chceš, veď to vlastne nie je nevera!“.

Muž masíruje ženu

Masáž chodidiel
Teraz sa už dostávam preč od erotiky, no aj napriek tomu túto masáž nezavrhnite hneď na začiatku. Masáž chodidiel, ktorá je urobená skutočne dobre a tak, ako má byť, to je niečo nadpozemské. Neveril som ani ja sám, ako neskutočne si človek dokáže pri takomto niečom odpočinúť a zrelaxovať. Navyše, masírovanie chodidiel je neskutočne, ale že skutočne neskutočne príjemné.

Človek leží na posteli a z pod plachty mu trčia holé chodidlá

Celotelová japonská masáž
Hneď na začiatok vám poviem, že nájsť masážny salón, kde poskytujú tento druh masáže na dobrej úrovni, je poriadny problém. Japonská masáž má svoje pravidlá a, bohužiaľ, mnohé salóny si ju napíšu len tak, aby to znelo dobre, no v skutočnosti o žiadnu reflexnú masáž nejde. Nebudem vám do podrobností vysvetľovať, ako presne masáž vyzerá, to si pozrite taktiež na Youtube. Jedno, čo potrebujete vedieť je, že je to super a neskutočne relaxačná záležitosť.