SEGUM sú matrace s najvyšou kvalitou

20.7.2021 Vyp Od

Kvalitné výrobky za primerané ceny, také hľadáme všetci. Potraviny chceme iba čerstvé a zdraviu prospešné či šaty podľa najnovších módnych trendov, no myslieť by sme mali aj na to, ako a na čom spíme. Postele a matrace, ktoré boli v minulosti vhodné, dnes už vystriedali modernejšie, vyrobené najnovšími technológiami.

posteľ, ovečka

Výrobcovia matracov sa snažia, aby svoje výrobky vyrábali v súlade s najnovšími technologickými poznatkami, majú totiž záujem predávať zákazníkom kvalitné matrace, na ktorých budú mať pohodlný a zdravý spánok. Vývoj sa totiž nezastavil a zasiahol aj bývanie, všetky súčasti vybavenia a zariadenia domácností takisto podliehajú trendom s cieľom znížiť energetickú náročnosť a zároveň produkovať pamäťové matrace výrobky šetrné k životnému prostrediu. Matrace SEGUM vyrába rovnomenná firma, ktorá má už dlhšiu históriu a pôsobí v tejto oblasti už niekoľko rokov, a tak má aj mnoho skúseností, ktoré pretavuje do modernejších a kvalitnejších produktov.

Na trhu sa objavujú matrace rozličných typov, medzi ne patria aj tie s pamäťovou penou. Vyrábajú sa z vysokoelastickej pamäťovej peny, ktorá sa nazýva Memory, z anglického „pamäť“. Má fantastické vlastnosti, ktoré prispievajú k pokojnému a zdravému spánku. Pena sa totiž perfektne prispôsobí tvaru tela, na čo vplýva hmotnosť a telesná teplota človeka, ležiaceho na matraci. Základ peny tvoria miliardy buniek kopírujúce kontúry tela a vytvárajúce tak perfektnú oporu pre chrbticu. Tento super efekt memory peny využívajú výrobcovia pri navrhovaní zdravotných a terapeutických matracov, kde sa vyžaduje minimalizácia tlaku, ktorý vyvíja matrac na telo.

bedroom-modern-loft-style_33739-345

Kvalita pamäťovej peny ovplyvňuje aj kvalitu jednotlivých matracov, určuje ju hustota peny a rýchlosť akou sa dokáže vrátiť do stavu, v akom bola pred stlačením. Toto sú parametre, ktoré zaraďujú matrace firmy SEGUM medzi výrobky s najvyššou kvalitou vo svojom segmente. Pamäťová pena, ktorá sa v matracoch používa, spĺňa všetky požiadavky moderného a kvalitného výrobku.