Plastové obaly na prepravu a skladovanie

Plastové obaly na prepravu a skladovanie

20.3.2023 Vyp Od

Kvalitné kontajnery určené na skladovanie a transport rôzneho tovaru vyrába spoločnosť Schoeller Allibert. Ponúkajú Vám špičkové produkty, ktoré sa vyznačujú dlhou životnosťou. Všetky kontajnery spĺňajú prísne priemyselné a potravinárske normy, a preto sú ideálnou voľbou pre Vaše podnikanie. Ich sortiment obsahuje naozaj pestrú ponuku plastových prepraviek na rôzne použitie. Vyrábajú aj veľmi kvalitné IBC kontajnery, ktoré spoľahlivo uskladnia aj tovar v kvapalnom skupenstve. IBC kontajnery od spoločnosti Schoeller Allibert sa vyrábajú v rôznych veľkostiach a jednotlivé modely sa vyznačujú svojou praktickosťou pri používaní a jednoduchou údržbou.

prepravky na zeleninu

Vybrané modely IBC kontajnerov je možné poskladať, čím sa postaráte o maximálnu úsporu miesta pri reverznej logistike. Pri prípadnom poškodení kontajnerov je možné niektoré časti vymeniť za nové vďaka dostupnosti ibc kontajnery príslušenstva. Navštívte webovú stránku spoločnosti Schoeller Allibert, ktorá je na adrese www.schoellerallibert.com a prezrite si pestrú ponuku plastových produktov určených na bezpečné uloženie produktov, súčiastok, zeleniny, či ovocia. Kúpou produktov od Schoeller Allibert získate tú najvyššiu kvalitu. Schoeller Allibert sa vyznačuje svojim ekologickým myslením.

přepravky

Práve preto sa táto spoločnosť snaží vytvoriť výrobky takej kvality, aby bola ich životnosť naozaj maximálna. Po ukončení používania je možné ich výrobky recyklovať. Nakupujte od výrobcu kontajnerov, paliet, vedier a prepraviek, ktorý myslí na spokojnosť svojho klienta, ale aj na prírodu. S výberom produktov, či so samotným nákupom Vám poradia kvalifikovaní zamestnanci, ktorí sú Vám k dispozícii na telefónnom čísle +420 596 790 010. Informujte sa aj možnosti prenajímania vybraných produktov, čo oceníte najmä v prípade potreby požitia napríklad IBC kontajneru na krátke obdobie.