Imunita je dôležitá

28.11.2020 Vyp Od

Koronavírus sa nám vkradol do našich životov dosť nebadane a zotrval v nich aj počas dnešných dní. Momentálne už máme dosť veľa chorých a takmer každý z nás pozná niekoho, kto tento vírus mal a prekonal alebo ho práve má a prekonáva, prípadne niekoho, kto ho už bohužiaľ neprekonal a odišiel od nás navždy. Tým sme sa mohli presvedčiť, že to nie je len nejaká slabá chrípka, ale vírus, ktorý dokáže zabíjať. Určite sa pred ním treba chrániť všetkými možnými prostriedkami a nezanedbávať ani prevenciu. Prevenciu vo forme rôznych vitamínov, minerálov a látok podporujúcich našu imunitu. Tá sa nám potom odvďačí v nenakazení sa alebo lepšom priebehu tohto ochorenia.

body-2703405_1920

Kým bude dostupné očkovanie pre každého sa musíme chrániť ako najlepšie vieme. Mnoho slovákov si teda kladie otázku čo na imunitu Juliacizova má pre vás jednoznačnú odpoveď. Vo svojej knihe prezentuje ako byť štíhlou a zdravou aj vo vyššom veku – po päťdesiatke. Nie je to žiadna veľká cifra, no človek už v tomto veku začína pociťovať následky starnutia a toho, že už nemá toľko energie ako voľakedy.

fit-1905733_1920

Táto kniha už získala veľké množstvo kladných recenzií a pomohla takmer tisíckam žien na celom Slovensku k lepšej imunite a hlavne k lepšiemu životnému štýlu, od ktorého sa aj tá imunita odvíja. Julka uvádza vo svojej knihe práve iba tri princípy, ktoré sú potrebné na udržiavanie svojho tela v dokonalej kondícii. Nie je to nič náročné, ale ba priam jednoduché. Aj v tomto veku sa treba udržiavať a nezanedbávať svoje zdravie. Práve tým, že sa začínajú mnohé zdravotné problémy, tak s nimi treba zatočiť už priamo v zárodku u a nečakať na to, že sa rozvinú do ťažších foriem. Také sú horšie liečiteľné a riešiteľné, tak to nenechajte dospieť až do takého štádia. Naše zdravie má byť na prvom mieste v akomkoľvek veku, či už máte dvadsať alebo už po päťdesiatke.