Aj dizajn predáva

20.9.2020 Vyp Od

Keď je niečo pekné a milé, tak po tom siahneme oveľa radšej ako keby to bolo vzhľadovo škaredé. Viac sa prikláňame k veciam, ktoré sa nám páčia, hoci si to mnoho krát ani neuvedomujeme. Je to taká prirodzená reakcia človeka na dané okolnosti okolo neho, ktoré sa týkajú vecí, ktoré používa. Už keď si raz niečo ideme kúpiť, tak si nekúpime len tak hocičo, ale chceme, aby sa nám to aj dostatočne páčilo. Veď to chceme aj používať, nie sa na to len dívať.

red-wine-312731_1280

Preto je podstatnou záležitosťou aj dizajn jednotlivých výrobkov. Ak ste len malý hospodár, ktorý sa snaží si privyrobiť nejakú korunu navyše predajom z dvora, tak vám takéto veci budú asi vzdialené. Neuvedomujete si, že nezáleží vždy len na kvalite daného výrobku, ale aj na tom, či sa bude ľuďom páčiť na vzhľad. Hlavne pri výrobkoch, ktoré sú jedlé, si na to dávajte pozor. Vzhľad predáva. To je staré známe pravidlo, ktorého by ste sa mali držať.

oil-822618_1920

Ako teda vylepšiť vzhľad a dizajn našich výrobkov? Dá sa to vôbec niečím? Pomôže to? Oplatí sa to?

Určite sa venujete aj predaju rôznych sirupov a liečivých tinktúr, ktoré nie vždy idú tak dobre na odbyt ako by ste si predstavovali. Ak chcete zvýšiť svoje predaje, jednoznačne siahnite po nálepkách na fľaše https://www.graphicsoul.sk/etikety-na-flase/. Takéto nálepky alebo iným názvom etikety vám vedia zvýšiť predaje o niekoľko percent. Je to aj o tom, že takto zakúpený výrobok sa dá niekomu aj podarovať ako pekný a hodnotný darček. Pričom, keď danú vec zabalíte len do nejakej obyčajnej fľaše bez nápisu, tak to nie je vôbec vec vhodná na darovanie. Týmto by ste si rozšírili svoju základňu zákazníkov celkom určite. Nájdu sa isto takí, ktorí budú s radosťou kupovať takéto veci ako darčeky pre svojich kamarátov alebo rodinu, hoci samy nie sú na takej vlne, že by si niečo také kúpili pre seba.